“Ne-am propus sa avem un sistem mai flexibil, din care sa obtinem rapid analizele de care avem nevoie. Am apreciat la System Innovation Romania promptitudinea cu care au raspuns cerintelor noastre, excelenta comunicare, dar mai ales contributia cu idei noi pentru imbunatatirea raportarilor.”

Laura Croitoru
CFO Cotroceni Park

 btkbauereazitelecomafihovalfluorocarbonveluxfaistmt-energieowens

“System Innovation Romania a inteles rapid cerintele noastre si ne-a oferit sprijin complet la sediul nostru, la telefon, prin e-mail si remote, au avut intotdeauna disponibilitatea si rapiditatea de raspuns necesare. De asemenea, comunicarea cu echipa noastra de IT din UK si cu partenerul de implementare a fost una dintre cheile spre succes ale implementarii. Si suportul post Go-Live a fost la fel de important, astfel incat micile ajustari aduse intr-un timp scurt nu ne-au afectat afacerea. SAP Business One este un sistem ERP solid si de incredere, toata informatia este online, iar raportarea se face usor pentru diversele cerinte noi pe care le avem.”

Daniel Dumitru
SAP Business One Project Manager Fluorocarbon

“Ne-am propus sa avem un sistem mai flexibil, din care sa obtinem rapid analizele de care avem nevoie. Am apreciat la System Innovation Romania promptitudinea cu care au raspuns cerintelor noastre, excelenta comunicare, dar mai ales contributia cu idei noi pentru imbunatatirea raportarilor.”

Laura Croitoru
CFO Cotroceni Park

 btkbauereazitelecomafihovalfluorocarbonveluxfaistmt-energieowens

“System Innovation Romania a inteles rapid cerintele noastre si ne-a oferit sprijin complet la sediul nostru, la telefon, prin e-mail si remote, au avut intotdeauna disponibilitatea si rapiditatea de raspuns necesare. De asemenea, comunicarea cu echipa noastra de IT din UK si cu partenerul de implementare a fost una dintre cheile spre succes ale implementarii. Si suportul post Go-Live a fost la fel de important, astfel incat micile ajustari aduse intr-un timp scurt nu ne-au afectat afacerea. SAP Business One este un sistem ERP solid si de incredere, toata informatia este online, iar raportarea se face usor pentru diversele cerinte noi pe care le avem.”

Daniel Dumitru
SAP Business One Project Manager Fluorocarbon

 

Ne-am propus sa avem un sistem mai flexibil, din care sa obtinem rapid analizele de care avem nevoie. Am apreciat la System Innovation Romania promptitudinea cu care au raspuns cerintelor noastre, excelenta comunicare, dar mai ales contributia cu idei noi pentru imbunatatirea raportarilor.

Laura Croitoru
CFO Cotroceni Park

 btkbauereazitelecomafihovalfluorocarbonveluxfaistmt-energieowens

“System Innovation Romania a inteles rapid cerintele noastre si ne-a oferit sprijin complet la sediul nostru, la telefon, prin e-mail si remote, au avut intotdeauna disponibilitatea si rapiditatea de raspuns necesare. De asemenea, comunicarea cu echipa noastra de IT din UK si cu partenerul de implementare a fost una dintre cheile spre succes ale implementarii. Si suportul post Go-Live a fost la fel de important, astfel incat micile ajustari aduse intr-un timp scurt nu ne-au afectat afacerea. SAP Business One este un sistem ERP solid si de incredere, toata informatia este online, iar raportarea se face usor pentru diversele cerinte noi pe care le avem.”

Daniel Dumitru
SAP Business One Project Manager Fluorocarbon

 

ABONATI-VA
LA NEWSLETTER

Cititi cele mai noi Stiri, Articole si Oferte Speciale pentru dezvoltarea companiei dumnevoastra

plic Abonare

AFLATI
CAT COSTA

Vreti sa aflati cat de mult v-ar costa o implementare ERP? Va putem ajuta.

Afla cat costa

Contact

Str. Economu Cezarescu Nr. 39
Sector 6, Bucuresti
Tel: +40 21 313 5339

Trimiteti-ne un e-mail!

facebooktwitter linkedin